Ballina Etiketimet Milos Zeman

Etiketim: Milos Zeman

Presidenti çek: “Nuk më pëlqen Kosova”

Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se "nuk i pëlqen" Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiç pas mbërritjes në Beograd...

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin...

Presidenti çek “gjen zgjidhje” për Krimenë, Ukraina proteston!

Presidenti i Republikës Çeke, Milos Zeman u tregoi parlamentarëve evropianë qëndrimin e tij ndaj Krimesë, duke theksuar se çështja mund të zgjidhej nga Moska...

Presidenti i Çekisë uron homologun shqiptar Ilir Meta

Presidenti i Republikës Çeke, Milos Zeman, uroi Kryetarin e Kuvendit Ilir Meta, për zgjedhjen në postin e Presidentit të Republikës. “Më lejoni, t’Ju uroj përzemërsisht...

Presidenti i Çekisë uron Metën

 President i Republikës çeke, Milos Zeman ka uruar Ilir Metën më rastin e zgjedhjes President. Në mesazhin e tij, Zeman shprehet se me zgjedhjen...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com