Ballina Etiketimet Millosh Zeman

Etiketim: Millosh Zeman

Kryediplomati çek tallet me Presidentin: Tha se nuk e do Kosovën...

Reagime të ashpra në vetë Çekinë ka shkaktuar deklarata e presidentit Millosh Zeman se e do Serbinë por nuk e do Kosovën, ndërsa shefi...

Raporti i Inteligjencës, Presidenti çek: Kemi prodhuar dhe më pas shkatërruar...

Presidenti çek, Millosh Zeman ka thënë se një raport i agjencisë ushtarake të Inteligjencës ka treguar se vitin e kaluar, Republika Çeke ka prodhuar...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com