Ballina Etiketimet Milani

Etiketim: Milani

Milani merr lajmin e keq para derbit me Interin

Gianluigi Donnarumma mund të mungojë në ndeshjen e Kupës së Italisë kundër Interit. Portieri i Milanit ka pësuar një lëndim të lehtë gjatë seancës stërvitore...

Nuk është Milani, Kaka i befason të gjithë me klubin e...

Duket se ende nuk kanë mbaruar ditët e brazilianit të famshëm, Kakas. Ish-ylli i Milanit i ka dhënë fund futbollit në MLS të SHBA-së, ai...

Milani me ndryshime në formacion kundër AEK-ut në Europa League

Sot në orën 19:00 AEK Athina do të presë Milanin në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt të fazës së grupeve në Europa...

Pas lamtumirës së ‘Adidas-it’, Milani bëhet me sponsor të ri

Milani dhe “Adidas” kanë ndërprerë marrëdhëniet mes tyre. “Gazzetta dello Sport” raporton se në orët e ardhshme, klubi nga “San Siro” do ta zyrtarizojë marrëveshjen...

Rezultatet dhe renditja e javës së dytë, rivalitet i ashpër në...

Java e dytë e Serisë A nuk rezervoi surpriza. Pas fitores së Interit dhe Juventusit ditën e shtunë, dje ishte radha e Milanit, Napolit...

FOTO/ Probleme tek Milani, Donnarumma dhe … Bonucci

Sipas menaxherit Mino Raiola tek Milani ka probleme, pasi nuk janë duke u mbajtur premtimet e dhëna. Menaxheri i portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma, Raiola...

FOTO/ ZYRTARE, Milani bën një blerje të re, çmimi 25 milionë...

Që nga dita e sotme do të jetë pjesë e Milanit në Serinë A. Bëhet fjalë për një prej lojtarëve më të kërkuar të...

FOTO/ Milani bën goditjen e madhe, këtë herë i rrëmben një...

Milani ende nuk e ka mbyllur merkaton verore, dhe në fund të limitit kohor duket se do të bëjë një superblere tek PSG. Kuqezinjtë e...

FOTO/ Milani gati për ndeshjen e parë në Serinë A, por...

Milani me blerje të shumta e nis sot sezonin e ri të Serisë A. Skuadra e drejtuar nga Vincenzo Montella luan në skuadër mike ndaj...

Milani shkatërron Shkëndijën e Tetovës, 6-0

Milani ka marre nje fitore te paster dhe te thelle perballe ekipit shqiptar Shkendijes se Tetoves ne takimin e pare te "play off" qe...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com