E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Milani

Etiketim: Milani

Milani gati për derbin me Interin, ja dilemat e trajnerit Giampaolo

Milani nuk ka arritur që të bëjë paraqitje të mira në 3 javët e para, duke fituar 6 pikë, por loja nuk ka qenë...

Milani zhgënjen në start, Udineze i merr fitoren

Milani zhgënjen në debutim. Në provimin e parë zyrtar të teknikut Xhampaolo, kuqezinjtë u mposhtën 1-0 nga Udineze, por ajo që shqetëson është loja...

Te Milani dhe Chelsea nuk ka më vend, ja ku po...

Mesfushori francez, Timeu Bakajoko nuk po gjen dot një ekip ku mund të vazhdojë i qetë karrierën e tij. Pas huazimit te Milani, edhe...

FOTO/ Milani i madh po kthehet: Ja formacioni i Giampaolos për...

Milani është mjaftë aktiv në këtë merkato dhe në “San Siro” kanë mbërritur tre përforcime për sezonin e ardhshëm. “Rosonerët” kanë kompletuar transferimin e Krunic,...

Fillon eksodi te Milani, PSG bën gati super ofertën për Donnarumman

Milani duhet të fillojë që të shqetësohet, pasi Leonardo (drejtori sportiv i PSG) po përgatite një ofertë joshëse për portieri Gigio Donnarumma. Drejtuesi i...

Atalanta fiton në Napoli dhe tremb Milanin

“Lufta” për një vend në Champions League është ndezur si kurrë më parë në Serie A me të paktën 5 skuadra për një biletë...

Mirabelli tregon pengun te Milani: Ishte sulmuesi im i preferuar

Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, ka zbuluar se mungesa e një nënshkrimi me Pierre-Emerick Aubameyang është keqardhja më e madhe që ka për...

Sherr te Milani gjatë derbit, tensionohet situata në ekip

Momente tensioni u regjistruan në derbin mes Milanit dhe Interit. Në minutën e 69-të, pas zëvendësimit nga trajneri Gatuzo, mesfushori kuqezi Frank Kessie nuk është...

Të gjithë lojtarët gati, por Milani rrezikon Gatuzon në derbi

Të gjithë lojtarët në dispozicion. Kishte kohë që Milani nuk mund të mbështetej tek i gjithë ekipi për shkak të dëmtimeve të shumta. Një...

“San Siro” do shembet, Milani e Interi duan stadium të ri

Një nga impiantet historikë dhe ikonë e futbollit botër, “San Siro”, do të pushojë së ekzistuari shumë shpejt. Milani dhe Interi kanë rënë dakort...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com