E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Milan

Etiketim: milan

Akuza e bujshme, legjenda e Milan bashkëpunëtor me terroristët

Probleme të tjera për ish-legjendën e mbrojtjes së Brazilit dhe Milan, Marcos Cafu. SIpas asaj që raporton revista “Veja”, ish-futbollisti kuqezi është nën hetim...

Zbulohet telefonata që dështoi kalimin e Spallettit te Milani

“Nëse Conte merr 12 milionë, mua duhet të më jepni të paktën 5”. Këto janë fjalët që i ka thënë Luciano Spalletti administratorit të...

Pioli: S’kam lidhje me Interin, ja si do ta ringjallë Milanin

Stefano Pioli ka kaluar ditën e parë si trajner i Milanit, teksa ka bërë edhe prezantimin zyrtar. Në konferencën për shtyp të mbajtur në...

ZYRTARE/ Pioli merr drejtimin e skuadrës së Milanit, firmos për dy...

Stefano Pioli është zyrtarisht trajneri i ri i Milanit. Zyrtarizimi ka ardhur gjatë mesditës së sotme. Ish-strategu i Napolit, ka firmosur një kontratë 2-vjeçare,...

Giampaolo pranë shkarkimit, ja kush do të jetë trajneri i ri...

Pas tentativës për Sallettin, Milani ka nisur kontaktet për të afruar një tjetër trajner, teksa ermi i parë që mund të zëvendësojë Giampaolon (në...

Nga qesharak në hero, Reina rikthen Milanin te fitorja ndaj Genoas...

Milani më në fund rikthehet në rrugën e fitoreve pas 3 humbjeve radhazi. Kuqezinjtë kanë triumfuar me përmbysje 2-1 ndaj Genoas në transfertë. Ndeshja...

MILANO/ Këshilli Bashkiak kundër Interit dhe Milanit për stadiumin e ri

Në mes të tetorit, këshilli bashkiak i Milanos pritet të votojë projektin e ri të stadiumit që duhet të zëvendësojë “San Siron”, por nuk...

Giampaolo: Të largohem nga Milani? Kurrë, nuk dorëzohem!

Milani ka grumbulluar vetëm 6 pikë në 6 ndeshjet e para, duke bërë një nga nisjet më të këqija në historinë e klubit. Drejtuesit...

Pak lojë dhe pak saktësi, askush në Seria A s’gjuan më...

Pak gola, pak lojë. Vetëm në Torino është ndezur një dritë shprese, por që nuk do të zgjaste shumë për të fituar dhe për...

Giampaolo me “dorë të hekurt”, Piatek dhe Calhanoglu përfundojnë në stol

"Gazzetta dello Sport” shkruan se në sfidën ndaj Genoas, që pritet të jetë treni i fundit për trajnerin Marco Giampaolo, pritet që të ketë...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com