E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Mikel Shallari

Etiketim: Mikel Shallari

Si dështoi kushëriri i Shallarit të vriste Artan Cukun dhe takimi...

Ndërsa në media ka qarkulluar lajmi se ndaj Artan Cukut ishte bërë edhe një tentativë për ta vrarë një ditë para krimit, teksa qëndronte...

DOSJA/ Si u josh Mikel Shallari të vriste Artan Cukun

Gazetarja Klodiana Lala ka mundur të sigurojë për “BalkanWeb” dosjen e plotë të vrasjes së komisarit në lirim Artan Cuku më 8 prill të vitit 2017...

Vrasja e Cukut, mbyllen hetimet për ekzekutorin Shallari

Kur ka kaluar më shumë se një vit (8 prill 2017) nga vrasja e ish-Drejtorit i Policisë së Vlorës, Artan Cuku, Prokuroria e Krimeve...

HISTORIA/ Artan Cuku arrestoi porositësin e vrasjes së tij

Pasi i dështuan përpjekjet për t’u liruar nga burgu dhe pasi siguroi statusin e të penduarit të drejtësisë, Mikel Shallari, ekzekutori i kryekomisarit Artan...

Pse e arrestoi Artan Cuku porositësin e vrasjes së tij, Bledar...

Pasi i dështuan përpjekjet për t’u liruar nga burgu dhe pasi u sigurua të marrë statusin e të penduarit të drejtësisë, Mikel Shallari, ekzekutori...

Atentati ndaj Artan Cukut, i arrestuari Mikel Shallari merr statusin e...

I dyshuari si atentator i Artan Cukut, Mikel Shallari merr statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë Shallari aktualisht është i vetmi i arrestuar lidhur me atentatin...

Vrasja e komisar Cukut, Shallari ka një kërkesë për gjykatën

Mikel Shallari, i arrestuar si autor i vrasjes së komisar Artan Cukut kërkon zëvendësimin e masës së sigurisë. Ngjarja e rëndë ndodhi më 8...

Vrasja e Cukut, i akuzuari ndryshon dëshminë: Pranova fajin nga frika

Megjithëse fillimisht Mikel Shallari pranoi se kishte qenë ai që kishte vrarë komisarin Artan Cuku, e madje kërkoi mbrojtje për të treguar emrat e...

Vrasja e komisarit Artan Cuku/Autori i dyshuar ndryshon dëshminë…

Mikel Shallari, autori i dyshuar i vrasjes së Komisar Artan Cukut, në Prill të këtij viti, tërhiqet nga dëshmia e tij, ku fillimisht pranoi...

“Më mbroni familjen dhe unë do flas”, vrasjet e bujshme në...

Mikel Shallari, i riu 24-vjeçar nga Kuçova i arrestuar për ekzekutimin e komisarit Artan Cuku ka vendosur të bashkëpunojë me drejtësinë në statusin e...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com