E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Miftar Dauti

Etiketim: Miftar Dauti

Kreu i PD-së në Has: Të gjithë votuan ”Rama IK”

Kreu i Partisë Demokratike dega Has, Miftar Dauti ka falenderuar votuesit që në fletët e votimit kanë shkruar ''Rama ik''. Dauti thotë se votuesit...

Zgjedhjet e PD-së në Has dhe Tropojë, ja dy fituesit. Emrat

Dje u zhvilluan zgjedhjet për kreun e degës së PD-ës Në Has dhe Tropojë. Në përfundim të votimit, kryetarë u zgjodhën Miftar Dauti për degën...

EDITORIAL

Valdrin Pjetri iku, kurse Rama mbeti në klasë. Opozita gati për përballje

Valdrin Pjetri u tërhoq dje nga marrja e detyrës së kryebashkiakut të Shkodrës, natyrisht me votimet partiake...

FORUM

Mëngjeset me Tos Baxhakun, tek Bar “West”!

Nga: Alfred Peza Mëngjeset e shumë viteve të mia të para në gazetari, do të ishin më të...

Fillimi i fundit!

Nga Kastriot Islami Qëllimi i këtij shkrimi është të ndriçojë shqiptarët, por veçanërisht ndërkombëtarët, lidhur me mashtrimin e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com