E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Mick Schumacher

Etiketim: Mick Schumacher

Schumacher: Fati im është i shkruar që më parë!

Mick Schumacher ka thënë se garimi në Formula 1 është i pashmangshëm për të. Djali i 7 herë kampionit të botës, Michael Schumacher aktualisht do...

Mick drejt lavdisë Schumacher, tjetër hap para për karrierën e tij

Pasi u pranua në shkollën e pilotëve te skuaderia italiane e Ferrarit, Mick Schumacher ka bërë një tjetër hap cilësor. Bëhet fjalë për menaxhimin...

Dinastia Schumacher vijon te Ferrari, Mick i bashkohet “kokëkuqes”

Tani është zyrtare: Mick Schumacher do i bashkohet Akademisë së Pilotëve të Ferrarit. Lajmi u njoftua nga faqja zyrtare e shkollës së Maranellos, ndërkohë që...

Djali i Schumacher nis provat me Ferrarin, do të garojë me...

Mick Schumacher, djali i 7 herë kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, do të jetë në krah të Sebastian Vettel në turneun...

Rikthehet emri Schumacher tek Formula 1

Botërori i Formulës 1 duket se shumë shpejt do të ketë një tjetër Schumacher në pistë. Bëhet fjalë për Mick Schumacher, djalin e legjendës 7...

Mick Schumacher në gjurmët e të atit, vijnë dy fitoret e...

Mick Schumacher pak kohë më parë mori mbështetjen e të gjithë admiruesvë të makinave, por veçanërisht edhe të drejtuesvë të Formula 1, të cilët...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...