Ballina Etiketimet Michael Jackson

Etiketim: Michael Jackson

Michael Jackson në mur

Një ekspozitë artistike e frymëzuar nga Michael Jackson është hapur në Helsinki, me organizatorët që insistojnë se ajo nuk është në të vërtetë një...

Historia e ditës së fundit të yllit Michael Jackson

Lajmet se Michael Jackson ishte në emergjencë kishin filluar të qarkullonin rreth orës 22:00, të martën e 25 qershorit të vitit 2009. E di...

10 vite nga vdekja, por fansat e Michael Jackson nuk “shuhen”

10 vjet pas vdekjes se tij, adhuruesit e Michael Jackson thonë se ai vazhdon të mbetet “Michael-i i madh”, pavarësisht akuzave për abuzime më...

E padëgjuar më parë, fëmijët e Michael Jackson mbajnë hirin e...

Hiri i Michael Jackson është mbyllur në disa bizhuteri në pronësi të tre fëmijëve të mbretit të pop. Ky lajm i pazakontë dhe e pa...

Madonna thyen heshtjen, i del në mbrotje Michael Jackson

Madonna thyen heshtjen mbi akuzat për abuzim seksual kundër Michael Jackson dhe në një intervistë të gjatë për "British Vogue" mbron këngëtarin e ndjerë...

Shkolla do të heqë emrin e Michael Jackson nga auditori

Në SHBA vijon vala e gjatë e efekteve negative pas transmetimit të dokumentarit ” Leaving Neverland “, në të cilin thuhej se Michael Jackson...

Shkolla dëshiron të heqë emrin e Michael Jackson nga auditori

Në SHBA vijon vala e gjatë e efekteve negative pas transmetimit të dokumentarit ”Leaving Neverland", në të cilin thuhej se Michael Jackson ka ngacmuar...

Akuzat për pedofili, flet truproja i Michael Jackson: Ai donte që...

Truproja e Michael Jackson i ka hedhur poshtë akuzat që rëndojnë ndaj këtij të fundit për abuzim seksual të të miturve. Matt Fiddes është shprehur...

Mitet më të diskutuara për Michael Jackson

Ka shumë mite që qarkullojnë rreth yllit të popit, Michael Jakcson. “The Washington Post” rendit pesë më të diskutuarat: Babai i Michael, abuzoi seksualisht me...

Pesë mitet e gabuara rreth Michael Jackson

Nga Steve Knopper Ne mund të mos kemi kurrë dëshmi, që këngëtari i famshëm Majkëll Xhekson të ketë abuzuar seksualisht me Ueid Robson dhe Xhejms...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com