Ballina Etiketimet Mia Khalifa

Etiketim: Mia Khalifa

City i shkatërroi me 8 gola, pornostarja i del në mbrojtje...

Manchester City ishte i pamëshirshëm dje duke fituar8-0 ndaj Watfordit. Një ndeshje fantastike nga djemtë e Guardiolës që u treguan të pamëshirshëm. Një tifoze speciale...

Ish-pornostarja rrëfen futbollistin e preferuar: Zidane, sepse dua dhunën!

Ish-ylli i filmave pornografik, Mia Khalifa është bërë prej kohësh një specialiste sportive në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke tërhequr jo pak vëmendjen...

Provokon pornostarja: Zidane më eksitoi kur…

Ish-pornostarja, Mia Khalifa, prej kohësh është bërë komentatore sportive në Shtetet e Bashkuara, por është tifoze e cmendur e West Ham aq sa kohët...

E gjithë Europa ia bën me gisht, portieri i Liverpool-it gjen...

Besojmë se të gjithë keni parë këtë fundjavë të qarkullojnë ‘meme’ për Loris Karius, porterin e Liverpool-it i cili bëri disa herë gabime çka...

Pornostarja e famshme shënjestrohet nga ISIS, 25-vjeçarja merr vendimin e papritur

Ish-pornografja Mia Khalifa ka refuzuar të jetë prezantuese në një show në Britani. Ajo e ka rikthyer vëmendjen në sipërmarrjet e biznesit ku pretendon se...

”Lashë pornografinë pas kërcënimeve të ISIS” (FOTO)

Mia Khalifa, një nga aktoret pornostare më të njohura, ka rrëfyer se hoqi dorë nga kjo industri pas kërcënimeve me vdekje të ISIS. ''Gjithçka...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...