Ballina Etiketimet Mesut Ozil

Etiketim: Mesut Ozil

Tentuan të grabisnin Ozil-Kolasinac, jepet dënimi i rëndë për një nga...

Tentativa për të grabitur dy yjet e Arsenal, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil, duket se i ka kushtuar shumë shtrenjtë Ashley Smith, i cili...

Erdogan bekon martesën e Ozil në Stamboll

Futbollisti Mesut Ozil u martua të premten në Stamboll me partneren e tij Amine Gülşenë me bekimin e presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. 30-vjeçari gjerman,...

Mesut Ozil cakton ditën e dasmës me super aktoren turke

Futbollisti gjerman me origjinë turke i Arsenal, Mesut Ozil, i ka habitur të gjithë me datën e përzgjedhur për të kurorëzuar dashurinë e tij...

Interi shumë pranë akordit me Mesut Ozil

Mesa duket, aventurës së Mesut Ozilit te Arsenali i ka ardhur fundi dhe gjermani do të largohet nga Londra, ndoshta që në merkaton e...

Arsenali nxjerr në shitje Mesut Ozil, Interi nis kontaktet për ta...

Duket se aventura e Mesut Ozil te Arsenali tashmë ka përfunduar. Sipas “The Sun”. Klubi londinez ka vendosur për ta shitur gjermanin duke parë...

Në Angli shpërthen çështja Ozil, video-lojërat mund të jenë shkaku i...

Mesut Ozil nuk vesh këpucët e futbollit që nga 5 tetori për shkak të një problemi në shpinë që ka detyruar që të ndalet....

Wenger: Gjermania ka nevojë për Ozilin

Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, shpreson se Mesut Ozil mund të bindet për t’u kthyer në ekipin kombëtar të Gjermanisë, pasi pensionimit menjëherë pasi...

Kroos: Te Gjermania s’ka racizëm, fjalët e Ozil janë budallallëqe

Kroos ka kritikuar Mesut Ozilin në një intervistë për gazetën “Bild” në lidhje me akuzat që ky i fundit ka lëshuar ndaj Federatës Gjermane. “Mënyra...

Viktima e Erdoganit në futboll, Mesut Ozil

Në Gjermani vazhdojnë të thuhen gjithnjë e më shumë kritika kundër Mesut Ozil-it: fillimisht fotografia e përbashkët me Presidentin e shtetit të Turqisë Recep...

Sherri pas ndeshjes, zbulohet çfarë ndodhi mes Ozil dhe tifozëve

Gjermania e mbylli në mënyrën më të keqe Kupën e Botës, duke eliminuar nga Koreja e Jugut, pas disfatës në ndeshjen e fundit. Gjithsesi...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...