E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Messi

Etiketim: Messi

Barcelona për turp, mundet edhe nga Granada në transfertë (VIDEO)

Barcelona vijon momentin e vështirë në La Liga, duke pësuar një humbje shokuese 0-2 në transfertën ndaj Granada-s. Vendasit e nisën mjaft mirë ndeshjen...

Messi dhe Dembele rikthehen në stërvitje te Barcelona

Leo Messi është rikthyer në stërvitje me grupin këtë të diel pas ndeshjes së fituar 5-2 nga Barcelona ndaj Valencias, sfidë që e ndoqi...

Ronaldo e ftoi për darkë, Lionel Messi i jep këtë përgjigje...

Lionel Messi, edhe pse nuk është mik i ngushtë i Cristiano Ronaldos, ka thënë se do ta pranonte me kënaqësi një ftesë për darkë...

Studimi shkencor, ja kush është më i mirë mes Messit dhe...

Një nga pyetjet që shtrohet nga të gjithë futbolldashësit është se cili është më i mirë mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit. Shkenca nuk...

Ronaldo thumbon Messin: Kam fituar me shumë klube, jam njeriu Champions

Vetëvlerësimi ka qenë një nga çelësat e suksesit të Cristiano Ronaldos. Në një intervistë të dhënë së fundmi për platformën “Dazn”, nuk ka munguar...

Pushimet luksoze të Messit, 15 mijë euro nata në Karaibe

Futbollisti i kombëtares argjentinase Lionel Messi është duke shijuar pushimet me familjen e tij në një ishull "të fshehtë" në Karaibe. Pas dështimit për fitoren...

“Shihemi së shpejti te Barcelona”, Neymar merr bekimin e Messit

Nuk ishte mbrëmja e duhur për të diskutuar gjatë, Messi ishte i shkatërruar pas dështimit të radhës me Argjentinën, as ngushëllimi i Neymar nuk...

Dani Alves mbron Messin: E gjithë përgjegjësia bie të ai, gjyqtari...

Kapiteni i Brazilit, Dani Alves zhvilloi një ndeshje fantastike në gjysmëfinalen ndaj Argjentinës duke e ndihmuar kombëtaren e tij për të siguruar një vend...

Është Messi sportisti më i paguar në botë. Ja sa fiton...

Kampionë në fushën e lojës, por edhe në financa. Futbollistët janë sportistët më të paguar në botë, një fakt ky që konfirmohet në renditjen...

City sfidon Real Madridin për të rrëmbyer “Messin japonez” (VIDEO)

Manchester City i bashkohet Real Madridit në luftën për të rrëmbyer Takefusa Kubo. Ndoshta ju thotë shumë pak ky emër, por 18-vjeçari japonez është...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com