E martë, Qershor 18, 2019
Ballina Etiketimet Meshkujt

Etiketim: meshkujt

Shpërthen regjisori i famshëm: Cher ka trishtim në sy dhe nuk...

Regjisori Peter Bogdanovich shpërthen në akuza nda aftësive aktoriale të Cher dhe thotë se ‘ajo nuk i beson askujt, e në veccanti meshkujt’. 79 vjeccari...

Ja 7 arsyet pse tradhëtojnë meshkujt..edhe kur dashurojnë vërtet

Asgjë nuk duket më keq se të të mashtrojnë dhe të dëgjosh gënjeshtrat e dikujt që ti dashuron shumë. Njerëzit që janë tradhëtuar në këtë...

Meshkujt çmenden pas këtyre 6 gjesteve të vajzave

Vajzat me sensualitetin dhe ëmbëlsinë e tyre mund të zbusin edhe një “bishë”. Të paktën kështu është cilësuar profili i një femre pasionante dhe...

Studimi: Meshkujt nuk dobësohen se kanë turp të porosisin sallatë

Meshkujt nuk arrijnë të humbasin peshë sepse kanë turp që ti thonë "Jo" birrës dhe të porosisin sallatë, tregon një studim i ri. Frika se...

Shqipëria diskriminon meshkujt, jo femrat – Studimi më i ri shkencor

Ndër 134 shtete të botës, Shqipëria renditet në vendin e 18-të, në indeksin bazë të barazisë gjinore. Indeksi është përpiluar nga Universiteti i Essex dhe...

Ja ku e kanë zemrën meshkujt sipas shenjave të horoskopit

Në këtë artikull do ju tregojmë se ku e ka zemrën çdo shenjë e horoskopit dhe cilat janë prioritetet ne jetën e tyre. Dashi e...

Dita më e keqe për meshkujt është “tortura” e quajtur pazar

E keni parasysh atë shprehjen tipike “më gjeni një vajzë që nuk bën X gjë dhe do të martohem me të”? Epo, ndoshta vajzat...

Lumturia, meshkujt dhe femrat e përjetojnë ndryshe

Kush flet më shumë? Kush varet më shpesh nga disponimi i të tjerëve? Dhe kush është më i prekur nga rreziku i depresionit?  A...

Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata

‘Konsumimi i arrave rregullisht mund të përmirësojë spermën tek meshkujt’, sugjeron studimi. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe...

Meshkujt i “urrejnë” partneret e tyre kur bëjnë këto gjëra

Meshkujt kanë disa preferenca të çuditshme dhe këtë e dimë të gjitha. Sa herë ata shohin një vajzë të bukur, me grim, me flokë...

EDITORIAL

Zyrtare nga KE: Negociatat me Shqipërinë nuk hapen

Këshilli i Komisionit Europian vendosi sot të mos hapë negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Vendimi u...

FORUM

Adi Krasta: Nuk e mendoja kurrë se PS do prodhonte liderë hajdutë, injorantë, delitantë…

Adi Krasta, drejtuesi i emisionit “A Show” në News 24, gati e ka shastisur deputetin socialist Bashkin...

Prokuroria, në ditën e saj më të zezë në historinë e saj post komuniste

Nga Ylli Manjani - Askush nga mediat tona nuk pati as qejf e as bythë të botonte ato...