E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Mesazhet sublime

Etiketim: mesazhet sublime

Mister/Pesë mesazhet sublime të fshehura në pikturat e famshme

Nëse mendoni se vetëm artistët kontemporanë krijojnë vepra me domethënie të fshehura, gabohen dhe shumë madje: Janë pesë piktorët të cilët kanë pikturuar surpriza të...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...