E hënë, Korrik 15, 2019
Ballina Etiketimet Mesazh

Etiketim: mesazh

Rusia mesazh Trumpit: Trupat tona nuk tërhiqen nga Venezuela

Agjencia ruse e lajmeve “Interfax” shkruan se deklaratat e presidentit amerikan Donald Trump se Rusia ka hequr dorë nga fuqia ushtarake në Venezuelë, janë...

E mbuluar brenda xhamisë, Ajsi Xhaxhaj ka një mesazh për ndjekësit...

Një foto e publikuaar nga aktorja e njohur, Ajsi Xhaxhaj e cila shfaqej e mbuluar me shami në një xhamika është komentuar shumë në...

Vasili mesazh të fortë policisë: Qeveria do largohet me pahir

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili nga protesta e banorëve të Unazës dha një mesazh për policinë, duke deklaruar që mos i afrohen banorëve. Vasili: Sot...

Ambasadori i BE i tërheq “veshin” Ramës dhe Bashës

 Ambasadori i delegacionit të BE-së në Tiranë, Luigi Soreca,i ka bërë apel politikës shqiptare që të dëgjojnë thirrjen e ndërkombëtarëve. Sipas tij, ka ardhur...

Presidenti grek mesazh Shqipërisë: Dy pengesat për perspektivën drejt BE

Nga Mali i Zi, Presidenti i Greqisë, Prokopis Pavlopoulos i ka dërguar një mesazh të qartë Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Turqisë. Sipas tij nëse...

“Duart larg Venezuelës”, Maduro mesazh Donald Trump

Lideri i Venezuelës, Nikolas Maduro, i ka dërguar një mesazh Donald Trump në gjuhën angleze ku kërkon që SHBA të mbajë duart e saj...

Mesha e Vitit të Ri, Papa i thur lavde unitetit

Në mesazhin e parë të tij të vitit 2019, të martën, Papa Françesku u ankua për mungesën e unitetit në botë dhe paralajmëroi kundër...

“Nuk ka bir k***e që na përçan”, studentët mesazh “Qeverisë Rama...

Studentët edhe gjatë ditës së sotme janë duke protestuar para Ministrisë së Arsimit dhe Sporteve kundër rritjes së tarifave. Por prej disa ditësh ka pasur...

Mesazh me eshtra kafshe, pranga 34 vjeçarit shqiptar që tmerroi tregtarin...

Një 34 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia lokale italiane në Chieti nën akuzën e grabitjes së parave kundër një tregtari në Francavilla al...

Stoltenberg mesazh Maqedonisë: Ne ju presim, ju vendosni nëse do jeni...

“E vlerësoj partneritetin me vendin tuaj. Për disa javë do të keni referendum në të cilin do të vendosni nëse do t’i bashkoheni bashkësisë...

EDITORIAL

Edi Rama projekton ndryshime në qeveri, Ngjela ministër drejtësie

-Spartak Ngjela piketohet për ministër drejtësie, Pandeli Majko largohet nga qeveria në rrugë pa kthim, ndërsa disa...

FORUM

Kiço Londo: Arti sipëror nuk ngjyroset!

Nga Kiço Londo - Të shtunën në mbrëmje kishim vendosur të organizonim Festën e mbylljes së stinës teatrore...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...