E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Merih Demiral

Etiketim: Merih Demiral

Përshëndetja ushtarake ndaj Shqipërisë, Nedved zbulon qëndrimin për Demiral

Pavel Nedved sqaroi para aksionarëve të Juventusit pozicionin e klubit në raport me gjestin e Merih Demiral, mbrojtësit turk, i cili, gjatë dy ndeshjeve...

Merih Demiral, “shefi i turqve” që frymëzon thirrjet ushtarake

Turqia do të përballet me një dënim nga UEFA për shkak të festimeve ushtarake në ndeshjet ndaj Shqipërisë dhe Francës. Në duelin ndaj “Gjelave”,...

Masakroi lojtarët e kombëtares sonë, Demiral i fitoi thuajse të gjitha...

Turqia arriti që të merrte 3 pikë ndaj kombëtares sonë, falë një gabimi në fundin e ndeshjes. Edhe pse loja e skuadrës së drejtuar...

Demiral: Ndeshje e rëndësishme me Shqipërinë, edhe Ronaldo na ka përgëzuar

Një nga pikat më të forta të Turqisë, Merih Demiral ka folur për mediat turke në prag të ndeshjes ndaj kombëtares sonë. Mbrojtësi i...

Kush është talenti turk që ka përfunduar në “radarin” e Juves?

Juventus mendon për mbrojtësin e Sassuolos, Merih Demiral. 21-vjeçari turk ka bërë një fazë të dytë të shkëlqyer në “Mapei Stadium”, që nga janari...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...