Ballina Etiketimet Mënyra e thjeshtë

Etiketim: mënyra e thjeshtë

Deri tani ia kemi futur kot, kjo është mënyra e thjeshtë...

Një mënyrë e thjeshtë që tregon si qërohet hudhra në pak sekonda është bërë virale. Njerëzit thonë se nuk e kishin menduar kurrë që...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com