E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Mentori Kikia

Etiketim: Mentori Kikia

Njerëz, mos i kërkoni llogari Erjon Veliajt për stuhitë

Pse nuk i kërkojnë llogari për dhjetra e dhjetra premtime elektorale që ai ka bërë dhe ende nuk kane nisur te zbatohen? A ku...

Armiku i opozitës tani është vetë Berisha

Nga Mentor Kikia Nëse na zbehet ideja se në PD nuk vendos më Sali Berisha dhe se opozita po drejton këmbët për të ecur në...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...