Ballina Etiketimet Mentor kikia

Etiketim: mentor kikia

Zhdukini nga ekranet këta palaço!

Nga Mentor Kikia / Një këngëtar (nëse mund të quhet kështu), u arrestua për të disatën herë në Tiranë, i kapur me armë dhe drogë....

“Babalja”/ Tani s’ka doktor që na merr përsipër!

Nga Mentor Kikia- Sot eshte dita e shendetit mendor. Por, mua me duket se ne Shqiperi nuk duhen numeruar ata qe kane probleme me trurin,...

Mentor Kikia i drejtohet Rrajës: Mandatin mbaje por djalin dorëzoje

Sot deputeti i PS-së, Rrahman Rraja, tha se nuk do e lë mandatin e deputetit dhese djali i tij nuk është dhunues. Pas kësaj...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që ai të binte, në vajtje ose kthim....

Tangërllëku i madh i shqiptarëve brekëgrisur!

Nga Mentor Kikia Ky që shikoni në foto është është një plazh, në një qytezë kroate, Podgora quhet. Eshtë një ndër fotot që përhapin agjensitë...

Po me Rita Orën ç’patët xhanëm?

Nga Mentor Kikia- Lexova sot shumë qëndrime të njërëzve të ndryshëm për koncertin e Rita Orës. E gjeta kohën dhe durimin në fakt, enkas për të...

Tituj për lajmet online: Deputeti me dashnore, shikojeni kush është…

Nga: Mentor KIKIA Një nga pyetjet e studentëve të gazetarisë këtë sezon ishte të gjenin një titull për lajmet në gazetë dhe në media online...

Skandal nuk janë përgjigjet, por pyetjet

Nga Mentor Kikia Në media e rrjete sociale sot po gajasen të gjithë. Pedagogë që vijnë nga radhët e juristëve dhe që garojnë për anëtarë...

Mjaft vollët vrer për Shqipërinë dhe shqiptarët

Nga Mentor Kikia E pashë përsëri në TV mbrëmë një njeri që thotë të njëjtën gjë kudo ku e kërkojnë të flasë: Skëndërbeu është tradhëtar,...

Histeria e atdhedashurisë si nderi i tutorëve të prostitutave

Nga Mentor Kikia Ne shqiptarët i kemi mbushur mendjen vetes se jemi njerëz të besës, e madje këtë e kemi një institucioni të hipotekuar në...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com