E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Memli Krasniqi

Etiketim: Memli Krasniqi

Kuvendi i Kosovës, ja këngëtarët e aktorët që do të bëhen...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë të mërkurën shpalljen e rezultateve përfundimtare të zgjedhjeve të mbajtura më 6 tetor. Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka...

Fushatë dhe nacionalizëm, çfarë thonë demokratët në Kosovë për bashkimin me...

Kandidati për deputet, Memli Krasniqi nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK), ka folur rreth qëndrimit të partisë së tij për bashkimin e Kosovës me...

Nënkryetari i partisë së Thaçit, Memli Krasniqi, kundër ndarjes së kufijve

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka folur për idenë e Presidentit Hashim Thaçi, i cili dikur ka qenë kryetar i PDK,...

Zbulohet divorci i këngëtarit të njohur shqiptar

E mbajmë mend të gjithë si pjesë e grupit ‘Ritmi i Rrugës’ ku bashkë me Memli Krasniqin krijuan hite të pavdekshme. Por ka një kohë...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...