E dielë, Qershor 16, 2019
Ballina Etiketimet Melania Trump

Etiketim: Melania Trump

Melania Trump: Mu thye zemra për popullin e Parisit

Pas reagimit të Presidentit, Donald Trump, ka ardhur edhe një reagim nga Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump. Me anë të një reagimi në...

Fushata e Zonjës së Parë kundër bullizmit në internet dhe Presidenti

Zonja e Parë Melania Trump mblodhi në Shtëpinë e Bardhë një grup pune me përfaqësues të agjencive të ndryshme qeveritare që drejtojnë programe rinore...

A përdor sozi Melania Trump?

Është apo nuk është ajo? Melania Trump ka turbulluar mediat dhe internetin me dyshimet se përdor një sozi për disa prej daljeve të saj...

Shikimi i Melania Trump pasi takoi Putinin, po i fikson të...

Të martën, Melania Trump pati nderin të takojë Presidentin Rus, Vladimir Putin, në Helsinki, Finlandë. Nëse zakonisht thuhet “kënaqësi që u njohëm/takuam,” fytyra e Melania-s...

Melania Trump hap dyert e Shtëpisë së Bardhë për Krishtlindje

Melania Trump hap dyert e Shtëpisë së Bardhë për festat e fundvitit. Zonja e Parë e SHBA-ve me anë të disa fotove të postuar...

Melania Trump “dorë shpuar”, shpenzon 174 mijë dollarë në 12 orë

Nëse gjatë qëndrimit të saj në Kajro shpenzoi 95 mijë dollarë mos u habisni kur të merrni vesh se Melania Trump ka harxhuar 174...

Mbretin e Marokut e zë gjumi pranë Melania-s, Trump nervozohet

Të dielën, rreth 70 udhëheqës nga e gjithë bota morën pjesë në ceremoninë e 100-vjetorit të Armëpushimit të vitit 1918 në kryeqytetin francez, ditën...

Brigitte Macron-Melania Trump, sfidë stilesh mes Zonjave të para

Melania Trump është pritur ngrohtësisht nga Brigitte Macron në Paris, ku çifti amerikan ndodhet për një vizitë zyrtare. Pavarësisht komenteve në distancë nga burrat e...

Brigitte Macron-Melania Trump, sfidë stili në Élysée (Foto)

Çifti presidencial amerikan, Donald dhe Melania Trump kanë udhëtuar drejt Francës, aty ku i kanë pritur Brigitte dhe Emannuel Macron. Trump do të marrë pjesë...

Luajti rolin e Melania Trump si striptiste, aktorja: Po kërcënohem me...

Gruaja që luajti rolin e Melania Trump si një striptiste në videon e reperit T.I është shpehur se ka marrë një numër kërcënimesh me...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Atdheu të vret për dy gisht arë e për dy gisht fytyrë

Atdheu që s’më pret Nga Helena Halilaj, pedagoge Sot ditët e Shqipërisë janë të vështira për tu shkruar me...

Burgosja e Suelës, siç talebanët burgosin gazetarët amerikanë

Nga Miranda Haxhia E dashur Suela Musta, Sa gabim e kanë kolegët e dashamirët që emrin tënd e lidhin kaq...