E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Meghan

Etiketim: Meghan

Harry-Meghan: 1.200 qytetarë të thjeshtë të ftuar në dasëm, por me...

Janë plot 1.200 shtetas britanikë të cilët do të kenë nderin të marrin pjesë në dasmën e vitit mes princit Harry dhe Megan Markle. Për...

Princi në dietë për Meghan, duhet të dobësohet para dasmës

Përpara se të njihte Meghan, dieta e princit Harry ishte ajo e një djaloshi tipik beqar. Shpeshherë jashtë pallatit Kensington është parë edhe me...

Meghan nuk fton në dasmën mbretërore vëllain e saj, ja çfarë...

Thomas Markle konfirmoi se nuk ishte ftuar në martesën motrës nga babai, Meghan me princin Harry, në një intervistë për të përditshmen “Daily Mirror”,...

Film për Meghan dhe Harryn, publikohen fotot e para

Për historinë e dashurisë së Princ Harry dhe Meghan Markel do realizohet një film i cili do mbaj emrin, “Harry & Meghan: “The Royal...

Meghan njësoj si Kate , ndjek stilin e Princesh Dianas

Princeshë Diana nuk jeton më, por stili i saj i veshjes vazhdon të jetë frymëzim për dy nuset e djemve të saj. Kate dhe...

Fotoja ikonë i ndryshoi jetën, gruaja bëhet milionere (FOTO)

Pak javë më parë, një grua ia doli të shkrepë krejt rastësisht foton ikonike të çifteve mbretërorë. Gruaja me shans arriti të tërheqë vëmendjen...

Meghan i ka mahnitur të gjithë, surpriza e bukur që bëri...

Aq shumë po flitet për të, saqë çdo veprim qoftë edhe më i vogël, shndërrohet në një lajm. Së fundmi Meghan Markle ka bërë një...

Resorti ku Harry e Meghan pranuan të martoheshin

Lajmi se ata të dy kanë vendosur të martohen ka bërë bujë kohët e fundit dhe në befasi nuk u kap vetëm familja mbretërore...

Çifti Meghan dhe Princ Harry, dashuri si filmi “Love Actually”

Njerëzit në Twitter po nxjerrin paralele mes lidhjes së Meghan dhe Harryt, si dhe filmit “Love Actually” që këtë vit feston përvjetorin e tij...

EDITORIAL

Reagime të forta nga SHBA dhe Britania e Madhe: Zhgënjim dhe pikëpyetje për gjyqin e Tahirit

Dënimi i Saimir Tahirit vetëm me 3 vjet shërbim provë dhe rrëzimi i akuzave për trafik droge...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com