E shtunë, Tetor 19, 2019
Ballina Etiketimet Meghan

Etiketim: Meghan

Princ Harry dhe Meghan, pushime luksoze në Francë

Është pushimi i dytë bregdetar për familjen këtë verë, përfshirë turneun e tyre në Afrikë që po vjen më pas. Meghan Markle dhe Princi...

Tension mes Meghan dhe Harry-t, ja çfarë i urdhëron dukeshës

Sado perfekte të duket jeta e familjes mbretërore, edhe ata kanë probleme me njëri-tjetrin. Gjatë festimeve për ditëlindjen e mbretëresh Elizabeth, e gjithë familja...

Meghan dhe Princ Harry festojnë përvjetorin e martesës, ja çfarë nuk...

Meghan Markle dhe Princ Harry kanë publikuar fotografi nga prapaskenat e dasmës së tyre, për të shënuar 1 vjetorin e martesës. Çifti mbretëror shkëmbeu unazat...

Zbulohet certifikata e lindjes së Archie, Meghan quhet princeshë

Vetëm dhjetë ditë pasi royal baby Archie Harrison Mountbatten-Ëindsor erdhi në jetë zbulohet certifikata e tij e lindjes. Në të vërtetohen thashethemet e mediave...

Zbulohet emri i djalit të Harry-it dhe Meghan

Pak orë pasi i prezantuan botës beben mbretëreore, princ Harry dhe Meghan zbulojnë emrin e djalit. Duka dhe dukesha e Sussex e kanë pagëzuar...

Rregullat mbretërore rreth shtatzënisë që s’i kishit dëgjuar kurrë

Të gjithë ne njohim dikë, shtatzëninë e së cilës do ta mbajmë mend gjatë për shkak të rregullave dhe regjimit që vendosi të mbajë....

Konfirmohet zyrtarisht, Meghan dhe Princ Harry do ta mbajnë private lindjen...

Princi Harry dhe Meghan Markle po planifikojnë ta mbajnë private lindjen e foshnjës së tyre mbretërore. "Duka dhe dukeshja e Sussex janë shumë mirënjohës për...

Lufta mbretërore Kate – Meghan, parashikuesi zbulon cila është pasuesja e...

Kate Middleton dhe Meghan Markle janë dukeshat e familjes mbretërore, të cilat janë përfolur shpesh se nuk i kanë marrëdhëniet e mira. Parashikuesi dhe...

Meghan maskohet dhe largohet nga Londra, detaji që e nxorri zbuluar

Meghan, 37 vjec është parë teksa shkon në New York këtë të hënë. Mbretëresha e mbajti kokën poshtë dhe me flokë mbuloi fytyrën, por e...

Thyen protokollin, Mbretëresha Elisabeth plan divorci për Meghan

Meghan Markle e ka thyer shumë herë protokollin dhe për këtë arsye ajo nuk gëzon më simpatinë e Mbretëreshës Elizabeth. Dhe ndoshta ajo po...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Korporata e Investimeve, Rama var në qafë çelësin e pasurisë së vendit

Nga eksperti i ekonomisë Zef Preçi Ndërsa kryeministri Edi Rama udhëtonte drejt Brukselit për çështjen e negociatave, që...

Letër nga një europian i frustruar

E fus këtë letër në një shishe dhe po e hedh në detin Adriatik. Eshtë kufiri ynë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com