E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Megan Rapinoe

Etiketim: Megan Rapinoe

Nuk këndoi himnin, Presidenti Trump akuza futbollistes amerikane

Kombëtarja e femrave të Sheteve të Bashkuara të Amerikës do të luajë në çerekfinalet e Botërorit 2019. Për këtë, meritë kryesore ka Megan Rapinoe,...

Botërori i femrave, SHBA dhe Suedia në çerekfinale

SHBA dhe Suedia janë dy skuadrat e radhës që presin biletën për në cerekfinale të Botërorit të Futbollit të Femrave që po zhvillohet në...

EDITORIAL

Valdrin Pjetri iku, kurse Rama mbeti në klasë. Opozita gati për përballje

Valdrin Pjetri u tërhoq dje nga marrja e detyrës së kryebashkiakut të Shkodrës, natyrisht me votimet partiake...

FORUM

Mëngjeset me Tos Baxhakun, tek Bar “West”!

Nga: Alfred Peza Mëngjeset e shumë viteve të mia të para në gazetari, do të ishin më të...

Fillimi i fundit!

Nga Kastriot Islami Qëllimi i këtij shkrimi është të ndriçojë shqiptarët, por veçanërisht ndërkombëtarët, lidhur me mashtrimin e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com