E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Mega-operacion

Etiketim: Mega-operacion

Mega operacion për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike

Operacioni nga Komisariati i Policisë Kurbin, Drejtoria Vendore e Policisë Lezhë, Forca e Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit dhe FNSH-ja. Sekuestrohen armë zjarri...

Mega-operacion nga antimafia italiane, arrestohen 38 “bosat” e kokainës

Finalizohet një megaoperacion në Kalabri të Italisë me qëllim goditjen e mafias Ndrangheta. Operacioni i këtij mëngjesi, 9 korrik 2018 ka çuar në pranga 38...

Mega-operacioni/ Roli i dy agjentëve amerikanë të atashuar pranë ambasadës së...

Policia shqiptare ka dhënë sot detaje të mega-operacionit të koduar “One If – By Land”, falë të cilit u shkatërruan 7 grupe kriminale që...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...