E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet MEDIAT GREKE

Etiketim: MEDIAT GREKE

Mediat greke: Opozita nuk pranon fitoren e pozitës

Mediet greke i kanë ndjekur me vëmendje zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni që u mbajtën më 11 dhjetor. Lidhur me negocimin për formimin e...

SKANDAL/ Mediat greke shpërthejnë ndaj emigranteve: T’i shporrim shqiptarët (FOTO)

Një ditë pasi ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kammenos paralajmëroi zyrtarisht Shqipërinë “të mos guxojë të sfidojë Greqinë”, një reaksion zinxhir ka ndodhur në...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...