Ballina Etiketimet MEDIAT GREKE

Etiketim: MEDIAT GREKE

Afër 1 vit nga vrasja e Kacifas, mediat helene: Shqipëria paralajmëron...

Mediat greke vazhdojnë të shkruajnë për Kostanin Kacifas, greku që mbeti i vrarë në jug të Shqipërisë. Sipas mediave helene, grekët do të përkujtojnë...

Mediat greke: Shqiptarët pas kokainës së kapur në Pire. Dy konteinerë...

Gazeta “Protothema” ka publikuar sot një artikull lidhur me sekuestrimin e 580 kg kokainë disa ditë më parë në portin e Pireut, një ngjarje...

Shqiptari u kap me afër 1 ton drogë, mediat greke japin...

Mediat greke vazhdojnë të shkruajnë për shqiptarin që u kap dje në Janinë me afër 1 ton drogë. Në shkrimet e mediave greke jepen detaje...

Droga vinte nga Shqipëria? Policia përgënjeshtron mediat greke

Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar sot në mediat greke, të cilat shkruanin se është bllokuar një anije me...

“Asnjë qelizë greke në gjakun tim!” Deklarata e Ramës tërheq vëmendjen...

Kryeministri Edi Rama ka tërhequr vëmendjen e mediave greke me deklaratën e bërë ditën e djeshme në konferencën për shtyp, ku tha se në...

Mediat greke: Ja si u vra shqiptari në krye të detyrës...

Sot mediat greke kanë shkruar se një burrë 51 vjeç me origjinë shqiptare është vrarë në vendin e punës. Dyshohet se atë e kanë...

“Rama, jashtë realitetit”, mediat greke zbardhin 90 minutat e vështira të...

Mediat greke zbardhin takimin e Ramës me ambasadorët e huaj në Tiranë. Njëri prej diplomatëve ka thënë se kryeministri është jashtë realitetit, ndërkohë që...

Mediat greke: Bushati i vendosi kushte Kotzias, ku gaboi Athina

Mediat greke pranë Demokracisë së Re kanë publikuar sot një artikull në të cilin i referohen intervistës së fundit të ish-ministrit të MEPJ, Ditmir...

Mediat greke: Ja arsyeja pse i burgosuri shqiptar vdiq në qeli

Mediat greke kanë shkruar në lidhje me vdekjen e shqiptarit Bardhyl Tusha në burgjet greke. 33-vjeçari vdiq më 28 janar të këtij viti në...

Mediat greke: Mafia e burgjeve dhe lidhjet me avokatët e njohur

Media greke “Zougla” vazhdon të trajtojë rastet e dhunës në burgjet greke, sidomos ata të sigurisë së lartë dhe të përshkruajë dramën që ndodh...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com