Ballina Etiketimet McCain

Etiketim: McCain

McCain te Presidenti Thaçi: Kosovës i nevojitet më shumë përparim

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka ndarë çmimin “Urdhri i lirisë”, senatorit amerikan, John McCain. Ky çmim atij i është ndarë për kontributin...

EDITORIAL

Pyetja: Çfarë Opozite do kemi këtë vjeshtë?

Nga Nikoll Lesi  Edhe pak ditë dhe hyjmë në shtator ose në vjeshtën e fundit të opozitës, që...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com