Ballina Etiketimet Mbyllen

Etiketim: mbyllen

“Kyçen” bastet në Lezhë, 4.140 pika bastesh mbyllen në Shqipëri

Nga 1 janari i vitit 2019 në të gjithë Republikën e Shqipërisë nuk do të ketë më pika bastesh. Ky është ligji i ri...

Mbyllen 41 degë universitare

Shumë degë universitare në Universitetet publike, nuk do të hapen më 17 tetor. Arsyeja është se janë regjistruar shumë pak studentë, të cilët nuk...

Rritet me gati 50% numri i subjekteve që u mbyllën në...

Ermal Mezini prej vitit 2012 kishte një servis celularësh në lagjen e Komunës së Parisit. Korriku 2018 do të ishte muaji i fundit për...

Rama: S’do ketë më drejtori Bujqësore, në Elbasan do ndërhyhet në...

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbylljen e drejtorive të Bujqësisë në vend, duke e cilësuar një strukturë tashmë të degraduar. Pas mbledhjes së kabinetit...

“Mbyllen” Kakavija dhe Kapshtica: Greva pezullon…

Thellohet skandali në doganat. Kakavija dhe Kapshtica, pas problemeve që nga fundjava, mësohet se do të mbyllen për 24 orë për shkak të një...

“Call Center”/ Ikin italianët, ja sa të rinj shqiptarë rrezikojnë punën

Lajm i keq për mijëra të rinj shqiptarë, aprovohet ligji "kundër" Call Center-ave Senati italian pritet që në datën 6 dhjetor të miratojë ligjin...

Mbyllen aplikimet për lotarinë amerikane

Janë mbyllur pasditen e djeshme aplikimet për lotarinë amerikane të vizave. Për më tepër se një muaj, qytetarët shqiptarë patën mundësinë të aplikonin për...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com