E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Mbrojtësi i Argjentinës

Etiketim: Mbrojtësi i Argjentinës

Mbrojtësi i Argjentinës: Pata përleshje fizike me Messin në Botëror

Lionel Messi pas dështimit të Argjentinës në Botëror është vënë në shenjestrën e shumë kritikave. Ai thuhet se ka qenë numri një për të marrë...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

5 vite më parë. Momentet më interesante të vizitës së Papa Françeskut në Tiranë

Më 21 shtator të 2014-s, Papa Françesku do të zhvillonte në Shqipëri vizitën e parë të tij...

Një plan MAP për Kosovën

Nga Veton Surroi - NATO-ja duhet të qëndrojë në Kosovë deri sa Kosova të hyjë në NATO....
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com