Ballina Etiketimet Mauro Icardi

Etiketim: Mauro Icardi

Wanda Nara: Sonte do të jetë një mbrëmje e veçantë për...

Interi do të rikthehet në Champions League pas një mungese te gjatë, ndërkohë që në këtë kompeticion do të bëjë debutimin për herë të...

Icardi: Jam i lumtur, golat do të vijnë

Mauro Icardi nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri. Argjentinasi nuk ka shënuar asnjë gol me Interin, por as...

Wanda Nara: Icardi do të shënojë më shumë gola se Ronaldo

Bashkëshortja e Mauro Icardit, e cila është dhe menaxherja e tij, ka nisur një eksperiencë të re si analiste në emisionin sportiv “Tiki Taka”,...

Argjentina kërkon ringritjen me Icardin, por a do ta lejojë Messi?

Argjentina është gati ta rinisë nga 0, ose e thënë më mirë nga 9-ta. Mediet në vendin amerikano-jugor janë të sigurta që sulmuesi i...

“Asnjë panik, Mauro Icardi do të rinovojë kontratën me Inter”

I intervistuar nga “Premium Sport”, pak minuta pas derbit të Milanos, drejtori sportiv i Inter, Piero Ausilio, ka folur për mekaton zikaltër. “Tare ka thënë...

110 milionë? Icardi: Kushtokam pak

Në një intervistë për “Rivista Undici”, qendërsulmuesi i Interit thotë se arritjet e tij dhe tregu aktual i futbollistëve e kanë bërë një nga...

Icardi 25 vjeç, ”i burgosur” nga Wanda (FOTO)

Me zhgënjimin e rezultateve dhe sforcos për t’u rikuperuar nga dëmtimi që e mban jashtë fushës prej dy javësh, kapiteni i Interit Icardi feston...

Manchester United bën gati 140 mln euro për Icardin

Mauro Icardi është gjithnjë dhe më shumë në shënjestrën e “big”-ëve të futbollit europian. Sulmuesi argjentinas duket se do të jetë protagonisti i merkatos...

Transferimi i Icardi-t te Real Madrid, Wanda Nara bën me zemër...

Supersezoni që po zhvillon Mauro Icardi me klubin e Inter e ka bërë argjentinasin njeriun më të përfolur të merkatos. Nga dita në ditë zhvillime...

Testet mjekësore me Realin? Icardi: Ja e vërteta e ‘transferimit’ tim

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet mediatike të cilat kanë përfolur një kalim të tij tek Reali i Madridit. Në...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...