E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Mauro Icardi

Etiketim: Mauro Icardi

Marotta e thotë hapur: Icardi dhe Nainggolan nuk janë në planet...

“Icardi dhe Nainggolan e dinë që nuk bëjnë pjesë në planet teknike të Interit”, këto janë fjalët e Beppe Marottës, drejtorit sportiv të Interit....

Kanë shënuar 239 gola, por asnjë nuk do Higuain-in dhe Icardi-in

Duket një histori e pabesueshme, kanë shënuar 239 gola në Seria A, por asnjë skuadër nuk i do. Juventus është në kërkim të një...

Transeksualja tronditë të gjithë: Kam bërë seks me Mauro Icardin

Transeksualja Guendalina Rodriguez po trondit botën e internetit në orët e fundit me deklaratat që po bën në rrjetet sociale mbi sulmuesin e Inter-it,...

Icardi më në fund bën “paqe” me Interin, nga nesër rikthehet...

Mauro Icardi ka përfunduar kurën në gjurin e majtë dhe nga nesër do të bashkohet me grupin për t’u vendosur në dispozicion të trajnerit...

Icardi mbyllë sezonin me Interin, do t’i nënshtrohet një operacioni

Mauro Icardi vijon të jetë jashtë grumbullimit që nga 14 shkurti, pas vendimit të Interit për t’i hequr shiritin e kapitenit, që i ka...

Icardi mesazh tifozëve: Nëse nuk e doni Interin kur humbet, mos...

Pas humbjes zhgënjyese kundër Bolognës, Mauro Icardi ka paralajmëruar tifozët e tij që të mbështesin ekipin në këtë moment të vështirë. Ky është mesazhi...

“Inter e shiti Icardin te Juvja”, Wanda Nara zbulon prapaskenat e...

Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara së fundmi ka shkaktuar shumë zhurmë në Itali me një deklaratë që ka dhënë mbrëmjen e...

Icardi “tradhëton” Interin, i hip avionit për të firmosur kontratë me...

Eliminimi nga Champions League mund të sjellë një efekt domino te Interi. Skuadra zikaltër rrezikon shpërbërjen dhe të gjithë sytë i kanë nga Mauro...

Shënoi super gol në Champions, rinovimi i Icardit me Interin është...

Mauro Icardi është padyshim pika më e fortë e Interit, por kjo mesa duket nuk ka bindur drejtuesit për t’i rinovuar kontratën, e cila...

Icardi rrëfen emocionet e golit të parë në Champions: Kjo fitore...

Mauro Icardi i dha zemër skuadrës së tij, pasi barazoi rezultatin 4 minuta nga fundi ku dukej se gjithçka ishte e përfunduar. Sulmuesi i...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...