E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Maurizio Pochettino

Etiketim: Maurizio Pochettino

Pochettino pas humbjes me Interin: Performanca më e mirë e sezonit!

Trajneri i Tottenhamit, Maurizio Pochettino ka mbetur shumë i kënaqur nga loja e skuadrës së tij, pavarësisht se ekipi i tij u mund nga...

EDITORIAL

Ramushi-pabesia e politikanëve dhe zemërimi i popullit kosovar

Ramush Haradinaj dha dorëheqjen për t'u paraqitur në gjykatën ndërkombëtare për krime lufte në Hagë. Ai dy...

FORUM

Teoria e Kaosit dhe Reforma në Drejtësi

Nga Vincent W.J. van Gerven Oei Teoria e Kaosit shpjegon sistemet dinamike, të cilat janë jashtëzakonisht të ndjeshme ndaj...

Tre vite nga votimi i reformës në drejtësi, reagon Xhixho: Sot maxhoranca kontrollon dhe gjyqësorin

Nga Erisa Xhixho * Sot 3 vite më parë u miratuan ndryshimet kushtetuese që i dhanë jetë reformës...