Ballina Etiketimet Masimo Moratti

Etiketim: Masimo Moratti

Moratti: Mjaft me kontradiktat me Juven, dua Marotën tek Interi

Ish-presidenti i Interit, Masimo Moratti, mundohet t’i japë fund historisë së gjatë 12 vjeçare, mes zikaltërve dhe Juventusit, të lindur pas skandalit të “Calciopolit”. “Marrëdhënia...

Moratti: Urime Juventusit, do të doja që ta blinte Interi Ronaldon!...

Ish-presidenti i Interit, Masimo Moratti, ka folur sot për transferimin Cristiano Ronaldos te Juventusi. “Është e qartë që do doja ta bënte Interi, por i...

EDITORIAL

Vjosa Osmani, femra e parë si kandidate për kryeministre, e diplomuar në SHBA

Kosova mund të jap shembullin e parë në historinë shqiptare ku një femër të jetë kryeministre. Kandidatja...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com