Ballina Etiketimet Masakroi moldaven

Etiketim: Masakroi moldaven

Masakroi moldaven me thikë, shqiptari pranon krimin: E bëra nga xhelozia

Dalin detaje të reja lidhur me tentativën e vrasjes me thikë ndaj një vajze moldave në Chietti të Italisë. Si të dyshuar për krimin, policia...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...