E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Masakra ne Gaza

Etiketim: Masakra ne Gaza

Masakra në Gaza, Izraeli dhe Palestina përplasen ashpër në mbledhjen e...

Rreth 58 palestinezë u vranë dje në Gaza nga trupat izraelite teksa protestonin kundër zhvendosjes së ambasadës së SHBA-ve nga Tel-Avivi në Jeruzalem. E...

Masakra në Gaza me 58 viktima, çfarë do të ndodhë sot?

Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara ka njoftuar se do të mblidhet ditën e sotme për të diskutuar për dhunën përgjatë kufirit të...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com