E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Masakra ne Gaza

Etiketim: Masakra ne Gaza

Masakra në Gaza, Izraeli dhe Palestina përplasen ashpër në mbledhjen e...

Rreth 58 palestinezë u vranë dje në Gaza nga trupat izraelite teksa protestonin kundër zhvendosjes së ambasadës së SHBA-ve nga Tel-Avivi në Jeruzalem. E...

Masakra në Gaza me 58 viktima, çfarë do të ndodhë sot?

Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara ka njoftuar se do të mblidhet ditën e sotme për të diskutuar për dhunën përgjatë kufirit të...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...