E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Marsida Qatja

Etiketim: Marsida Qatja

FOTO/ Marsida Qatja sfidon policinë, “arratiset” për në Gjermani

Megjithëse Gjykatat e Kavajës ka vendosur masën “Detyrim Paraqitje” për Marsida Qatjan, vajzën nga Kavaja që u cilësua si molla sherrit, në vrasjen e...

Thirret në Prokurori Marsida Qatja

Prokuroria ka thirrur për të dëshmuar ditën e martë Marsida Qatjen pas deklaratës së kësaj të fundit në një portal se ka marrë 20...

Marsida Qatja reagon ndaj fjalëve për të: Duhet të vrasësh 99...

Marsida Qatja, është 30-vjeçarja e cila u cilësua si ‘mollë e sherrit’ në vrasjen e ndodhur pak javë më parë në qytetin e Kavajës....

“Detyrim paraqitje” për Marsida Qatjan, në banesën e saj u vra...

Gjykata ka vendosur masën detyrim paraqitje për Marsida Qatjan,  në banesën e së cilës u vra Dritan Haxholli dhe u plagos efektivi i policisë...

Deklarata e fortë e Artan Hoxhës: Jeta e Marsida Qatjas është...

Ngjarja e ditëve të fundit në Kavajë, ku mbeti i vdekur Dritan Haxholli dhe u plagos Dritan Toçi në banesën e Marsida Qatjas, ka prodhuar shumë polemika dhe dyshime...

Kush e siguroi kokainën? Marsida Qatja i bën lëmsh të gjithë:...

Një tjetër version është dhënë nga Marsida Qatja lidhur me konsumimin e kokainës në shtëpinë e saj, mbrëmjen e 11 tetorit, kur pati një...

“Dritanit i ngeci arma”, Marsida Qatja rrëfen detaje nga krimi brenda...

Marsida Qatja, 30-vjeçara që u bë “mollë sherri” e ngjarjes që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin, ku u vra Dritan Haxholli dhe u plagos...

Zbardhet dosja e Prokurorisë: Qatja me 3 miqtë e saj kishin...

Ështe zbardhur dosja e prokurorisë lidhur me ngjarjen e ndodhur në Kavajë, ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli, pasi ishte thërritur në banesë nga...

Rrëfehet Marsida Qatja: Dritan Haxholli do na vriste të gjithëve, njollat...

Marsida Qatja ka folur për ngjarjen e një dite më parë në Kavajë, ku u vra Dritan Haxholli. Në një intervistë për mediat, Marsida thotë...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...