E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Marsela Çibukaj

Etiketim: Marsela Çibukaj

Nuk do ta njihni, Marsela Çibukaj pëson ndryshimin drastik në peshë

Ditën e sotme Marsela Çibukaj do të prezantojë  projektin e saj në “Kënga Magjike”. Pak minuta para se këngëtarja të dalë në skenë, Xhemi Shehu...

Marsela Çibukaj: I jam mirënjohëse Alban Skënderajt dhe Miriam Canit

Këngëtarja e njohur e live-it, Marsela Çibukaj ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol Shoferit “ në RTV Ora ku u pyet: A...

FOTO/ Marsela Çibukaj suprizon me linjat e saj

Konsiderohet shpesh si zëri “black” i muzikës shqiptare, e në fakt, ngjyrimi melodioz i zërit të Marsela Çibukajt e ka bërë një këngëtare shumë...

Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha, të marrosur pas njëri-tjetrit, puthje e...

Pas përgjysmimit spektakolar të peshës dhe dukjes tashmë të mirë, Marsela Çibukaj duket se po shijon në maksimum romancën e dashurisë me këngëtarin Vitmar...

Çifti i këngëtarëve s’ka në plan të martohet

Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha kanë në plan të martohen por jo tani. Në fillim të muajit, Eraldo Rexho tha për “Edicionin Veror” se...

Këngëtarja shqiptare nxit të dashurin t’i propozojë në intervistë (Video)

Marsela është muza e Vitmarit, madje albumi i tij i fundit, “9” është dedikim për këngëtaren. “Ka gjëra që nuk shpjegohen dot me fjalë,...

Marsela Çibukaj konfirmon lidhjen me këngëtarin shqiptar

Marsela Çibukaj  ka konfirmuar lidhjen me këngëtarin shqiptar Vitmar Basha. Ajo zgjodhi disa foto nga koncerti i partnerit të saj për të shprehur dashurinë ndaj Vitmarit. Marsela...

Marsela Çibukaj shpreh publikisht dashurinë për këngëtarin që i rrëmbeu zemrën

Marsela Çibukaj ka shprehur publikisht dashurinë për këngëtarin që i rrëmbeu zemrën. Bëhet fjalë për këngëtari Vitmar Basha, i cili jetoi 15 vite në Itali,...

“Më në fund gjeti burrë” – Kolegia ia nxjerr sekretin këngëtares...

Ato janë dy nga këngëtaret më të dashura në vendin tonë, të cilat që në daljet e para kanë rrëmbyer zemrat e publikut me...

Marsela Çibukaj flet për të dashurin: Gjëja më e bukur që...

E ftuar në "Barbeque" e mëngjesit në emsisionin 'Në shtëpinë tonë' ka qenë e ftuar një nga emrat më të mirë të muzikës shqiptare. Marsela...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...