Ballina Etiketimet Marrëveshja

Etiketim: marrëveshja

Putin: Jemi dakorduar që të sigurohet lirim i gazit natyror për...

Presidenti turk Erdoğan dhe ai rus Putin pas takimit të djeshem në Stamboll nënshkruan marrëveshjen për Rrjedhën Turke Presidenti Recep Tayyip Erdoğan, tha se "Sot...

KLSH, marrëveshje me Institutin për Certifikimin e Kontabilistëve dhe Auditorëve të...

Më date 6 tetor 2016, në mjediset e Kontrollit të Lartë të Shtetit, u nënshkrua Marrëveshja e Bashkëpunimit mes KLSH-së dhe Institutit për Kontabilitet,...

Putin pezullon marrëveshjen me SHBA

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, pezulloi një program bashkëpunimi, që kërkon nga Rusia dhe Shtetet e Bashkuara të eleminojnë pjesë të rezervave të tyre...

Media Ruse: “Kryeqyteti i Kosovës nuk është Prishtina por një bazë...

Vizita e zëvendëspresidenti Amerikan në Kosovë, Joe Biden, duket se ka xhelozuar Rusinë. Në një editorial të sotëm, rrjeti mediatik "Sputnik", ka hedhur akuza të rënda mbi...

Mustafa: Kosova nuk humbet asnjë pëllëmbë tokë

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa tha në mbledhjen e radhës së qeverisë, deklaroi se pretendimet e opozitës se po i jepet territor Malit të...

Në Kuvend diskutohet sot marrëveshja me SHBA-në kundër terrorizmit

Ndonëse reforma në Drejtësi ka vëmendjen e politikës, një çështje e cila prek vendin tonë është dhe terrorizmi. Ndaj për të siguruar rendin, mes...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com