Ballina Etiketimet Mark Marku

Etiketim: Mark Marku

“Vendimi që bëri nul Reformën në Drejtësi. Pse ndërkombëtarët po bëhen...

Nga Mark Marku Nëse dikush ka pasur ndonjë iluzion sado të vogël se Rama dhe Rilindja e tij mund dhe donin të bënin një reformim...

Ligji për mediat, Marku: Do të na pengojë për të zbuluar...

Ish-deputeti, profesori i shkencave të Komunikimit Mark Marku e shikon paketën antishpifje ose ndryshe ligjin për mediat online të qeverisë si një mënyrë për...

“Nxehem nga hipokrizia që ekziston”, Marku: Gazetaria po vritet

Profesori i Shkencave të Komunikimit Mark Marku i ftuar në emisionin “A shoë” të drejtuar nga Adi Krasta në “News 24”, i pyetur mbi...

Mustafa Nano: Rama po kthehet në një problem për vendin

Analisti Mustafa Nano është kundër atyre që brohorasin “Rama dictator”. Duke biseduar me pedagogun Mark Marku në ‘Provokacija’, ai mendon se thirrje të tilla...

Mark Marku: Të gjitha rrugët e Ramës të çojnë në diktaturë

Analisti Mark Marku deklaron se të gjitha shfaqjet dhe veprimet e Ramës të bëjnë të mendosh se vendi po shkon drejt diktarurës. Në emisionin...

“#Edheunë”, Mark Marku: Dënomëni dhe mua, i dënoni të gjithë

Pedagogu dhe analisti i është bashkuar nismës #Edheunë që është kundër zgjedhjeve në 30 qershor. Në një reagim, Marku shprehet se ësthë gati që...

Mark Marku: Deputetët që votuan rezolutën kundër Metës janë deficentë

Pedagogu Mark Marku i ka cilësuar deputetët e opozitës në Kuvend që votuan rezolutën kundër Presidentit, si njerëz me probleme serioze morali dhe mungesë...

Mark Marku: Rama duhet shkulur me gurë dhe pushkë!

Pedagogu Mark Marku ka bërë një paralajmërim të frikshëm mbrëmjen e sotme gjatë emisionit ‘Opinion’. Duke folur në emision, Marku u shpreh se Rama...

Përplasja, Marku-Bushatit: Ju deputetëve edhe m** po t’ju jepnin e hani...

Progres raporti i vitit 2019 ishte tema që u diskutua në emisionin “Byro Politike” nga Juli Xhokaxhi këtë të mërkurë. Mirëpo, një deklaratë e gazetares...

Mark Marku: A po e provokon Policia e Shtetit konfliktin civil?

Nga Mark Marku - Dy ngjarje me të njëjtin personazh kanë shënjuar dje dhe pardje situatën e tensionuar të ditëve të fundit. Personazhi i të...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com