E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Mariza Ikonomi

Etiketim: Mariza Ikonomi

Mariza Ikonomi zgjedh të puthë në buzë dy VIP-at shqiptarë

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi është një prej emrave të artistëve shqiptarë që ka arritur goxha sukses në karrierën e saj muzikore. Ajo është shumë...

Mariza Ikonomi e thotë troç: Kjo ështa kënga shqiptare që nuk...

Një tjetër e ftuar e kësaj të shtune në “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca ishte edhe këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi. Ajo na tregoi...

Mariza Ikonomi fejohet me moderatorin shqiptar?

Në një intervistë të disa kohëve më parë këngëtarja, Mariza Ikonomi tha se dëshironte të martohej me Isli Islamin. E sigurisht që menjëherë filluan thashethemet. Ndërsa...

Këngëtarja kujton “sikletet” e aventurës në kroçere

Mariza Ikonomi ishte e ftuara e radhës në “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të rrëfyer aventurën e gjatë në kroçere, të cilën...

Mariza Ikonomi braktis Shqipërinë

Mariza Ikonomi është një nga këngëtaret me zërin më të veçantë në vend. Ajo ka preferuar për vite të mos vijë bujshëm para publikut....

Mariza Ikonomi rrëfen eksperiencën e saj të re

Mariza Ikonomi është ndër të paktat këngëtare që ka arritur ti fitojë vëmëndjen e publikut jo me skandale dhe foto provokuese por me talentin...

Mariza Ikonomi i propozon live moderatorit shqiptar: Të lutem, martohu me...

Ju tashmë e dini që Mariza Ikonomi ndonëse ka shumë vite karrierë mbi supe, ajo rrallë herë flet për marrëdhëniet e saj personale e...

Mariza Iknomi kundër ndërhyrjeve kirurgjikale: Më pëlqen t’i ngjaj mamit tim,...

E ftuar në emisionin “Chic” të moderatores Fjodora Fjora këtë herë ka qenë këngëtarja e njohur e muzikës së lehtë Mariza Ikonomi. Ndoshta ka...

Çiljeta befasohet në emision, së shpejti martohet?

Një çift të moshuarish janë martuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë emisioni të kësaj të mërkure në “Top Show Magazine”. Siç e kërkon...

Pasi u zu me të dashurin në kishë, Mariza Ikonomi krijoi...

Nëse një ndër këngët më të bukura të karrierës muzikore ka pas saj një histori, e bën edhe më interesant rrëfimin e saj, sidomos...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...