E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Mario Rui

Etiketim: Mario Rui

Mario Rui sfidon Ronaldon: Do provojmë ta ndalim, me Ancelottin synojmë...

Nga një prej pikave më të dobët në ekip, Mario Rui tashmë është kthyer në titullar fiks te Napoli pas dëmtimi të Ghoulam,. Mbrojtësi...

VIDEO/ Kombinimi Hysaj-Mario Rui po ‘çmend’ Champions Leaguen

Napoli fitoi 3-0 përballë Shaktarit të Doneskut dhe në këtë mënyrë mbajti gjallë shpresat për një kualifikim të mundshëm në fazën tjetër të Champions...

Konfirmohet: Largohet nga Roma, nënshkruan me Napolin

Agjenti Mario Giuffredi ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes mes Romës dhe Napolin për transferimin e mesfushorit anësor, Mario Rui. 26-vjeçari do të largohet nga Roma...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...