Ballina Etiketimet Mario Majollari

Etiketim: Mario Majollari

Vrasja e Majollarit, gjykata liron Gjuzin

Pushohen hetimet për Kastriot Gjuzin, i akuzuar për vrasjen e Mario Majollarit rreth një vit më parë. Disa javë më parë, Prokuroria e Tiranës...

Gjykata lë në burg Kastriot Gjuzin, avokati: S’ka prova për vrasjen...

Pasi klienti i tij u la në burg, avokati i Kastriot Gjuzit deklaroi se prokuroria nuk ka asnjë provë se 40-vjeçari ka vrarë Mario...

Vrasja e 28-vjeçarit për hasmëri, Gjuzi nuk pranon të flasë

Një ditë pasi lajmi u konfirmua jozyrtarisht, policia e Tiranës bën të ditur se Kastriot Gjuzi është kapur në kufirin jeshil nga autoritetet kosovare. “Shkëmbimi...

Vrasja e Marios, arrestohet autori. Policia e Kosovës: U ndalua për...

Kastriot Gjuzi, është i dyshuari kryesor për vrasjen e 28-vjeçarit Mario Majollari. Mësohet se Gjuzi është arrestuar në Kosovë, në doganën e Vërmicës pranë...

Majollarin e ”vrau” vonesa, avokati zbulon se…

28-vjeçari Mario Majollari, u vra nga gjakëmarrja mbrëmjen e 10 e prillit në Tiranë. Majollari nga frika kishte kërkuar azil në Suedi, por shteti atje...

VIDEO/ Rindërtohet ngjarja e 2001/Si i kreu dy vrasjet babai i...

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja në lidhje me vrasjen e Mario Majollarit në kryeqytet pak ditë më parë. E ftuar në emisionin...

Vrasja e 28 vjeçarit, avokati: Suedia e dëboi, nuk e besoi...

Maravgi Staifo, avokati i 28-vjeçarit Mario Majollari i cili u ekzekutua me tre plumba në zonën e Kinostudios 10 prill, është shprehur se refuzimi...

Vrasja e Majollarit, autori i krimit dyshohet se fshihet në Dajt,...

Foto: Viktima Mario Majollari dhe autori i dushuar Kastriot Gjuzi Zbardhen detaje të reja lidhur me ekzekutimin e 28-vjeçarit Mario Majollari, pranë banesës së tij...

Vrasja e 28-vjeçarit për hakmarrje, familjarët e Gjuzit: S’ka lidhje

Për vrasjen e Mario Majollarit, Policia e Tiranës ka marrë në pyetje familjarët e Kastriot Gjuzit, autorit të dyshuar të atentatit. Në Polici familjarët...

Ja çfarë bëri vrasësi i Mario Majollarit pas ekzekutimit, dalin detaje

Pas ngjarjes së rëndë ku u egzektua me 4 plumba një 28 vjeçar në zonen e Kinostudios kanë dalë edhe detaje të reja nga...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com