Ballina Etiketimet Marina

Etiketim: marina

Getti bën ndryshimin e madh në pamje, a do t’i pëlqejë...

Reperi Getoar Selimi ka treguar se di të jetë unik në pamje e në veshje. Veçantinë e tij e ka treguar edhe në muzikë,...

Shtatzënë? Marina Vjollca “çmend” fansat (FOTO)

Moderatorja Marina Vjollca ka postuar disa foto në rrjetet e saj sociale, të cilat kanë ngritur shumë dyshime tek fansat e saj. Shkak u...

Sherr mes Gentës së BB dhe Marina Farës? Publikohen bisedat private

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht se u bënë vite nga pjesëmarrja e...

Ju kujtohet uragani Marina? Pas 1 viti del numri zyrtar i...

Zyrtarët në Puerto Rico tani thonë se nga uragani Maria në shtator të 2017 humbën jetën 2975 persona. Sipas BBC, Numri i vdekjeve nga uragani...

Vajzat e Tv Klan mbeten pa emisione

Në shtator priten ndryshime në ekran. Kur kaloi nga Top Channel nga Tv Klan, Marina moderoi “C’est la vie”, që nuk u rinovua për...

Edi Manushi prezanton bjonden që zëvendëson Marinën (FOTO)

Që nga ikja e Marina Vjollcës në Klan, Edi Manushi e ka prezantuar krejtësisht i vetëm emisionin e tij sportiv, ku edhe pse u...

Geti surprizon Marinën për ditëlindje (FOTO)

Geti dhe Marina dje patën një mbrëmje shumë romantike. Ishte ditëlindja e Marinës. Geti një burrë shumë romantik kur bëhet fjalë për një vajze aq...

Zëri i medias e tha se do të bëheshin nëna. Marina...

Shpesh personazhet mërziten me gazetarët, shpërthejnë në deklarata duke u shprehur se ata shkruajnë vetëm” broçkulla” bëjnë lajme të “pavërteta” që çuditërisht në fund...

FOTO/ Kur zihet Luana me Marinën e marrin vesh të gjithë

Nuk besojmë që ka ndonjë këtu që mendon se dy motra nuk zihen asnjëherë! Ato mund të mos i bëjnë publike konfliktet e tyre,...

Munguat te dasma Getit dhe Marinës? Shiko klipin (VIDEO)

Mendove se shpëtove nga dasmat? Jo pra jo, ke ende për të parë. Nëse nuk kishe ftesë për te dasma e Getit dhe Marinës,...

EDITORIAL

Kryeministri Rama: Ose Rudina Hajdari kryetare, ose ju shkriva grupin!

Sherri nuk ndalon te grupi "demokrat" në parlament. Pas njoftimit për shkarkimin e Rudina Hajdarit me shkresë...

FORUM

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...

Gishti tregues!

Nga Nora Malaj - Nga heret e pakta që kam qene ne stadium , per te parë ndeshjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com