E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Marianne Graf

Etiketim: Marianne Graf

Presidenti Meta promovon librin mbi humanisten austriake, Marianne Graf

Në një ceremoni solemne të zhvilluar në mjediset e Institucionit të Presidentit të Republikës, u promovua sot libri i Lindita Sinës kushtuar veprimtares humaniste...

Presidenti: Mirënjohje për austriaken që ndihmoi për strehimin e 15 familjeve...

Gjatë vizitës në Tropojë, Presidenti Ilir Meta mori pjesë dhe në ceremoninë e inaugurimit të banesave për 15 familje të pastreha në këtë qytet....

Bamirësja nga Austria, angazhohet për të ndihmuar familjen e lënë në...

Varfëria mbetet ende një plagë e thellë e shoqërisë sonë. E denoncuar shpesh nga partia opozitare, si qarku më i pambështetur nga qeveria, Kukësi...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com