Ballina Etiketimet Marash Kumbulla

Etiketim: Marash Kumbulla

Kumbulla: Shqipëria zgjedhje zemre, kam dëgjuar për interesimin e Juves por...

Marash Kumbulla është kthyer në një nga emrat më të përfolur në mediat italiane për shkak të prezantimeve të tij të shkëlqyera në ndeshjet...

Lazio nis negociatat me Kumbullën, ja sa kushton kartoni i talentit...

Marash Kumbulla është kthyer në një nga dëshirat e mëdha të skuadrës së Lazios. Javën e kaluar, mediet italiane kontaktuar me menaxherin e mbrojtësit...

Igli Tare sfidon Juventusin, futet në garë për të rrëmbyer Kumbulla-n

Lazio është gati që të shtojë koloninë e shqiptarëve. Skuadra bardhekaltër nuk kërkon që të humbasë mundësinë për të rrëmbyer futbollistët më të mirë...

Kumbulla te Juventusi? Agjenti i shkodranit: Jemi shumë të kënaqur, por...

Marash Kumbulla ka debutuar këtë sezon në Seria A, por impakti i mbrojtësit të kombëtares sonë te Verona ka qenë fantastik. Futbollisti shkodran shënoi...

Kumbulla rrëfehet për “Sky Sport”: Ndihem edhe italian, por luaj për...

Konsiderohet si një nga zbulimet më të mëdha të këtij sezoni në Seria A dhe është një titullar i padiskutueshëm te Verona. Po flasim...

E BUJSHME/ Juventus nis negociatat për të bllokuar mbrojtësin e kombëtares...

Juventus vijon me strategjinë për të bllokuar talentet më të spikatur në Seria A dhe më pas për t’u përqendruar te goditjet e një...

Rrëfimi i Kumbullës: Me Shqipërinë përjetova emocione të forta, bukur të...

Marash Kumbulla është një nga futbollistët më të spikatur këtë sezon në Seria A. Mbrojtësi i talentuar i kombëtares sonë po kalon momentin më...

Dëmtohet futbollisti më në formë i kombëtares, braktis fushën pas 17...

Një nga futbollistët më në formë të kombëtares sonë, Marash Kumbulla, me shumë mundësi nuk do të jetë për dy ndeshjet e radhës së...

Forma e mirë në Serie A/ Mbrojtësi shqiptar ‘josh’ Juventusin

Marash Kumbulla po kalon një formë jashtë të gjitha pritshmërive. Mbrojtësi shqiptar po shkëlqen me Veronën, duke u bërë në një nga titullarët e padiskutueshëm...

E BUJSHME/ Juventus kërkon mbrojtësin e kombëtares sonë, Marash Kumbulla

Nuk e kishte parë as në ëndrrën më të bukur te jetës së tij. Marash Kumbulla në harkun e dy muajve ka njohur një...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...