E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Maradona

Etiketim: maradona

Maradona i emocionon të gjithë me gjestin e tij para tifozëve

Diego Armando Maradona është rikthyer sërish të punojë si trajner pas problemeve shëndëtësore që kaloi. legjenda argjentinase ka marrë drejtimin e Gimnasia la Platës...

Maradona “shpërthen” keq ndaj Messit me shokë: Jeni bij ku*vash, na...

Humbja e Argjentinës ndaj Kolumbisë me rezultatin 2-0 në ndeshjen e parë të Kupës së Amerikës, nuk është pritur aspak mirë nga legjenda, Diego...

Maradona “godet” sërish, këtë herë kërkon pankinën e Man.United

Nga Dorados në Kategorinë e Dytë në Meksikë te Manchester United. Gjithçka është e mundur kur bëhet fjalë për Diego Armando Maradona. Legjenda e...

Dokumentari i ri: Maradona dhe lidhjet me Camorran, e furnizonin me...

Diego Maradona mori titullin e një gjeniu në futboll kur shënoi në finalen e Kupës së Botës në 1986-ën. Por ky argjentinas shumë i dashur...

Cannes 2019, Maradona dhe Sir Elton jashtë gare

Një garë jashtë konkurrimit, ajo e festivalit të 72 të Cannes (që do të nisë nga 14-25 maj), ku zbresin në fushë dy diva...

Barazohen me gola të shënuar me fanellën e Napolit, Maradona uron...

Goli i shënuar në ndeshjen e djeshme të Serisë A, kishte një shije speciale për sulmuesin Dries Mertens. Belgu realizoi një perlë nga goditja e...

“Maradona nuk kishte rivalë”, përgjigja e Diegos është epike

“Ndryshimi mes Maradonës dhe Mesit? Leo në fillim zbriti nga froni Ronaldinjon, ndërsa mës pas iu desh të përballet me Kristiano Ronaldon, ndërsa Diego...

Shfryn Maradona: Më mirë shoh film horror se këtë Argjentinë

Humbja zhgënjyese kundër Venezueles nuk është kapërdirë nga Diego Armando Maradona. I pyetur pas ndeshjes kampioni i botës në 1986 u shpreh i zhgënjyer me...

Maradona i impresionuar nga Ronaldo: Ai është kafshë dhe magjistar

Messi kundër Cristiano Ronaldos është një nga duelet më tërheqëse në 10 vitet e fundit. Ata kanë fituar “Topa të Artë”, Champions League, kampionate...

Më i mirë Messi apo Maradona? Ferguson i vë kapak historisë

Messi apo Maradona? Cili është më i miri në botë? Cili prej tyre vështron nga lart tjetrin? Kjo është dilema e madhe ekzistenciale e...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com