Ballina Etiketimet Manjola Arizaj Zeka

Etiketim: Manjola Arizaj Zeka

Pse vajza ime vendosi pёrfundimisht tё studiojё jashtё vendit

Veprime tё ndyra tek "Petro Nini Luarasi”, qё vrasin ёndrrat e fёmijёve Nga Manjola Arizaj Zeka - Pse largohen tё rinjtё nga Shqipёria? Edhe unё shpeshherё...

Lajm me burime, copy paste apo screenshot…

Tri delet e Sejdarasit... Nga Manjola Arizaj Zeka Ne vitin 1998, me nje mije leke te vjetra me xhep (i kisha per te ngrene sanduic ose...

Gazetar i vjetër apo i vjetruar?

Nga Manjola Arizaj Zeka - Çdo të thotë të jesh gazetar i vjetër? E bëj këtë pyetje, sepse herë pas here, ngrihet një stuhi që...

Mos ekranizoni çdo tragjedi familjare

Nga Manjola Arizaj Zeka Çfare u arrit me ate video? Kush eshte qellimi i saj? Pse ai terror ndaj femijeve, besoj jo pak te traumatizuar edhe...

Një shirit që shpëton jetë

Nga Manjola Arizaj Zeka Ka ardhur koha që të lutemi veç për jetën. Në vend të asaj vogëlushes ruse mund të ishte një shqiptare, e...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com