Ballina Etiketimet Manjani

Etiketim: Manjani

1300 kontejnerë me mbetje kimike, Manjani ironizon Drejtorinë e Doganave

Ish- ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani komenton lajmin e mediave italiane se në Shqipëri kanë hyrë 1300 kontejnerë me mbetje të rrezikshme. Ish-ministri Ylli Manjani...

Manjani: Kjo qeveri duhet të kaloj testin e besimit

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar ndryshimet e fundit në kabinetin qeveritar. Në një postim në rrjetet sociale, Manjani thotë se kjo qeveri...

Shkarkimi i Ministrave/ Ylli Manjani: Do të presim deri në fund...

Ish-Ministri Ylli Manjani ka komentuar zhvillimet e fundit brenda kabinetit qeveritar Rama. Në një postim në twitter, Manjani shkruan se “ideja e shkarkimit të 7...

Manjani ende në detyrë sipas Kryeministrisë

Në konferencën e tij të fundit si ministër i Drejtësisë, pak minuta pasi mësoi shkarkimin e tij nga detyra, Ylli Manjani do të deklaronte...

Shkarkimi i Ylli Manjanit, ja si votoi Meta në Kuvend

Parlamenti ka miratuar sot zyrtarisht shkarkimin e Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë, si dhe emërimin e Petrit Vasilin në pozicionin e...

Tahiri i shmanget pyetjes për akuzat e ish-ministrit Manjani

Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri i është shmanguar pyetjes së gazetarëve për akuzat e hedhura nga ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani. Tahiri: Është thirrja më...

Shkarkimi i Manjanit, Meta pas pak në konferencë

Kreu i LSI-së Ilir Meta, njëherësh dhe kryetari i Kuvendit pritet të dalë në një konferencë për mediat në orën 12:00. Aty do t’u përgjigjet...

Berisha: Manjani, më i kërcënuari. Ka informacione mbi aferat e qeverisë...

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani është një ndër politikanët më të kërcënuar të momentit, pasi sipas tij ai disponon...

Shkarkimi i Manjanit, Noka: Koha për revolucion. Në vend po instalohet...

Për nënkryetarin e Komisionit të Sigurisë Kombëtare Flamur Noka deklaratat e sotme të ministrit të shkarkuar të Drejtësisë, Ylli Manjani përbëjnë fakte tronditëse për...

Akuzat e Manjanit/ Heshtin Rama e Tahiri, Peleshi tregon arsyet e...

Një lumë akuzash, si për kryeministrin Rama ashtu edhe për ministrin e tij të Brendshëm, Saimir Tahiri lëshoi ministri i shkarkuar i LSI-së, Ylli...

EDITORIAL

Ilir Meta: Midis maleve dhe pyjeve të Bizës e Martaneshit, një mrekulli

Presidenti Meta, pasionant për udhëtimet në male, ka postuar këtë të hënë, një shënim dhe një video. Ja...

FORUM

Mihali, fytyra e pushtetit

Nga Ylli Dylgjeri - Ishte viti 2003. Një ftesë e ardhur nga Interpoli na ftonte në Kongresin e...

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti - Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com