E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Manjani

Etiketim: Manjani

Manjani: Ka mbetur Kushtetuta në duart e grupit të strukturuar elektoral...

Pas votimit Pro në parlament për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit të Republikës Ilir Meta, vjen reagimi i ish ministrit të...

“Ik pirdhu, t’ia kalosh mirë aty ku ha pilaf, sherr në...

Deklarimi i Ralf Gjonit se do të votojë për shkarkimin e Ilir Metës, nuk ka gjetur aspak të surprizuar Ylli Manjanin, i cili thotë...

Kriza/ Ish-ministri thirrje Presidentit të nisë bisedimet: E bëri Moisiu kur...

Në një kohë kur mazhoranca dhe opozita tashmë janë rreshtuar në llogoret e tyre dhe ku mesazhet për dialgon duke shumë larg, ish-ministri i...

Manjani: Si zgjedhjet e Partisë së Punës në ‘91

Nga Ylli Manjani Kujtesë: Zgjedhjet e fundit fasadë që janë mbajtur në Shqipëri ishin ato të 31 marsit 1991. Asokohe opozita politike (PD dhe PR) sapo ishte...

Manjani tregon si mund të shkohet në zgjedhje të parakohshme

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora deklaroi se detyra politike e shoqërisë dhe politikës është ta kthejë...

Ironia e Manjanit: Policia dhe Prokuroria zbërthejnë kuptimin e vërtetë të...

Ditën e sotme Policia e Shtetit paralajmëroi ish-kryeministrin Sali Berisha se do ta padiste për akuzën e shpifjeve, në rrjetin social Facebook. Lidhur me këtë...

“Balili”, Manjani: Policia magazinë e të vetëdorëzuarve?!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani i ftuar në "Tempora" nga Sonila Meço, tha se rasti i Klement Balilit tregon dështimin spektakolar të policisë. Manjani: Pretendimet e...

“Punësimet në burgje nga PS”, Manjani: S’do i lajë mëkatet Çuko

Një ditë pasi "Zëri i Amerikës" publikoi një pjesë të përgjimeve të Prokurorisë së Krimeve të Rënda që çuan në pranga ish-drejtorin e Burgjeve...

Manjani: Rama, kryekadriu që ka mbijetuar në politikë

Ish ministri, Ylli Manjani është shprehur se kryeminsitri Edi Rama ofendon gazetarët me fjalën ‘kadri’, por në fakt ai është kryekadriu që ka mbijetuar...

Batuta e ditës/ “Cakaj nuk kishte çertifikatë sigurie, Rama nuk ka...

Vendimi i sotëm i kryeministrit Edi Rama për t'u vetëshpallur Ministër i Jashtëm ka sjellë reagime të shumta. Ish-ministri i drejtësisë ka postuar në Facebook...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com